Культурно-просвітній проєкт ПРОосвіторія

Культурно-просвітній проєкт ПРОосвіторія ВГО Союзу Українок має на меті підтримку та розвиток освітніх, культурних ініціатив, навчальних та молодіжних просторів, сприяючи соціальній згуртованості та інклюзивності, відновленню України.

ЗАВДАННЯМИ ПРОЄКТУ Є:

  • проводити культурно-освітні заходи, які сприятимуть вивченню  особливостей традицій, звичаїв  та культурного різноманіття всіх регіонів України;
  • активізувати участь молоді в громадському житті регіону, країни; під час війни та в післявоєнний період з урахуванням конкретних потреб молоді;
  • приділяти особливу увагу освітнім закладам, які постраждали від війни та підтримувати талановиту молодь, сприяючи  їх творчій реалізації;
  • реалізовувати інструменти культурної дипломатії задля популяризації культурної спадщини України, сприяти реалізації спільних творчих проєктів між українськими та європейськими митцями і закладами культури з залученням організацій Союзу Українок у Світі.
  • у співпраці з  партнерами ВГО СУ, надавати  підтримку молодіжним просторам як платформам громадянської активності та демократичної участі, нарощування потенціалу та пом’якшення наслідків війни.
  • поглиблювати розуміння європейських і міжнародних стандартів у галузі гендерної рівності та насильства щодо жінок  і домашньому насильству. 
  • поширювати знання щодо  гендерної рівності та рівних прав жінок і чоловіків, дівчат і хлопців як у воєнний, так і післявоєнний період.

Керівник проєктуЯніна Барибіна.

Проєкт ПРОосвіторія цілком сприяє втіленню Міссіі Союзу Українок:
Духовне відродження української нації, усебічний розвиток української мови й культури, подолання наслідків політики русифікації, утвердження національних традицій та звичаїв, становлення національної системи освіти та виховання.