2024-02-22

Слово правди: Союзянки вшанували Героїв Небесної Сотні

Десять тривожних років ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, згадуємо учасників Революції Гідності. Саме у ці лютневі дні десять років тому відбулося протистояння між українським народом і тодішнім злочинним режимом. Саме у ці дні загинуло найбільше протестувальників, котрі вийшли на майдан Незалежності, відстоюючи свої права на свободу.

 

20 лютого представники міської та районної влади, а також духовенство, військовослужбовці, місцеві активісти Революції Гідності, студентство та небайдужа громадськість зібрались у Володимирі біля пам’ятної стели Героям Небесної Сотні, де спільно помолились, вшановуючи пам’ять полеглих. Неначе слізьми із неба, супроводжував захід проливний дощ.

Виступила активістка володимирського Майдану Віра Чайковська-Тарликова, яка неодноразово організовувала поїздки мешканців міста та району до столиці, аби долучитись до мирних протестів. За її словами, за час Революції Гідності у Києві побувало майже п’ять з половиною тисяч жителів Володимирщини. Заступниця голови ВГО “Союз українок” закликала не припиняти допомогу війську, а також єднатись у спільній боротьбі проти ворога, яка розпочалась ще десять років тому.

У межах акції “Ангел пам’яті” членкині “Союзу українок” розмістили на пам’ятній стелі символічних паперових янголів як символ вшанування пам’яті всіх полеглих у боротьбі за свободу України.

Біля світлин Героїв, які віддали свої життя за ті ж цінності та ідеали, які відстоювали й на Майдані, духовенство ПЦУ відслужило літію. Після цього до дошки пам’яті були покладені квіти.

Новина на сайті

Друкована газета