Преса про нас

2023-08-17

PolskieRadio: Ористлава Сидорчук: порушення мовних прав сприймається в українському суспільстві як ознака поганого репутаційного тону

Україна вже понад чотири роки перебуває в умовах Закону про функціонування української мови як державної, який є базовим та всеохоплюючим. Проте актуальність мовного питання в країні не зменшується. Адже українська мова потребує захисту та сприяння її розвитку як на державному, так і регіональному рівнях. В більшості регіонів наразі діють програми підтримки державної мови. Нещодавно Програму розвитку і функціонування української мови на 2023-2026 роки було затверджено і на Волині.

2023-08-13

ВІКНА НОВИНИ: Калуські волонтери з "Союзу українок" придбали авто на фронт

Завдяки пожертвам калуські волонтери з "Союзу українок" придбали та передали авто на фронт для інженерно-саперної роти 33 окремої механізованої бригади.

2023-07-25

СЛОВО ПРАВДИ: Як володимирські союзянки відзначали 25-річчя «Союзу українок Естонії»

Громадська організація «Союзу українок Естонії» свій 25-річний ювілей відзначила масштабним заходом, на якому не було традиційного підбивання підсумків роботи за цей період, адже усю увагу прикувала тема війни в Україні, допомоги біженцям, які знайшли тут прихисток, роботу й шанс розпочати своє життя спочатку.

2023-07-24

ХАРКІВСЬКІ ВІСТІ: Союз українок Америки надіслав харківським теплоенергетикам нові електричні кран-балки (відео)

Союз українок Америки надіслав харківським чоловікам дуже корисний подарунок, який у буквальному сенсі допомагає переносити важкі речі у важкі часи.

2023-06-29

ВІКНА: Волонтери з калуського "Союзу українок" придбали дрон для 63 окремої механізованої бригади

Нещодавно волонтерський штаб Калуської міськрайонної філії "Союзу українок" проводив збір коштів на дрони для наших військових. Калуська громада підтримала збір, відтак вдалося придбати дрон Mavic DJI 3 Combo для 63 окремої механізованої бригади.

2023-05-14

ВИСОКИЙ ЗАМОК: У Львові відкрили вулицю на честь Союзу Українок

Сьогодні, 14 травня, у День Матері у Львові урочисто відкрили вулицю Союзу УкраїнокЗв'язок із прес службою

+ 38 (050)67 123 92

press@su.in.ua