Громадська організація «ЦИВІЛЬНА ОБОРОНА КИЄВА»

Громадська організація «ЦИВІЛЬНА ОБОРОНА КИЄВА» – всеукраїнська волонтерська організація, основна мета якої – надання необхідної допомоги українським військовим та цивільному населенню, яке постраждало від терористичних дій та російської агресії  на території України. 

Діяльність організації охоплює всю Україну, волонтери допомагають військовослужбовцям ЗСУ, територіальній обороні, поліції, рятувальникам, переселенцям, пораненим, людям з обмеженими можливостями та одиноким пенсіонерам.  

Громадська організація "ЦИВІЛЬНА ОБОРОНА КИЄВА" передає Збройним Силам України, патрульній поліції, рятувальникам:

  • автомобілі, дрони, бронежилети, взуття, тактичний одяг, тактичні військові турнікети, аптечки та багато інших необхідних речей. 
  • забезпечує постачання автотранспортних засобів гуманітарним центрам для доставки гуманітарної допомоги захисникам та постраждалим громадянам у різні міста країни, у тому числі в найгарячіші точки;
  • передає нагальні індивідуальні потреби ліків і засобів гігієни для будинків престарілих, людей з обмеженими можливостями та одиноких пенсіонерів.

З початку повномасштабного вторгнення росії  на територію України ГО «ЦИВІЛЬНА ОБОРОНА КИЄВА» допомагає Київському медичному військовому шпиталю, батальйону «Айдар», батальйону «Софія», «204» батальйону, ДСНС м.Києва, Бучанській міській лікарні, фельдшерським пунктам Макарівського та Іванківського району Київської області, пунктам гуманітарної допомоги м. Харків та волонтерському об’єднанню м. Конотоп,  польовим шпиталям Чорнобильської зони та іншим.

Сайт ЦИВІЛЬНА ОБОРОНА КИЄВА