2024-03-14

"Жінка в дипломатії: виклик чи місія?"

22 березня 2024 року відбудеться перша зустріч із циклу «Жінка в дипломатії: виклик чи місія?», який є частиною проєкту Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин «Жіноче обличчя дипломатії».

Упродовж березня-червня 2024 року відбудеться низка таких зустрічей. У рамках даних заходів буде розглянуто різні аспекти діяльності жінки в царині дипломатії: як кар'єрного дипломата, дружини Надзвичайного і Повноважного Посла, громадської діячки та реалізаторки проєктів публічної дипломатії. Буде звернено особливу увагу на різні види та інструментарій публічної дипломатії: культурну, науково-освітню, кулінарну та ін.

Організатори: Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин, Фонд Ганнса Зайделя в Україні.

ВГО Союз Українок як організація, яка активно працює над залученням жінок у процес прийняття рішень для розвитку нашої країн, виступає партнером заходу.

Запрошуємо долучитися!

Дати проведення: 22 березня, 12 квітня, 17 травня, 21 червня 2024 року.

Час: 12:00-15:00 год. (київський час).

Формат: дистанційний, застосунок - Zoom.

РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ ДО 18 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ.

Анкета для учасників із України. 

Анкета для зарубіжних учасників.

Усі зареєстровані учасники, котрі успішно візьмуть участь у всіх зустрічах циклу, отримають відповідний Сертифікат англійською мовою із вказанням кількості прослуханих годин і тем. Програми заходів, актуальні новини про цикл зустрічей тощо будуть надсилатися для зареєстрованих учасників у межах спеціальної створеної комунікаційної платформи.

До участі запрошуються студенти та викладачі закладів вищої освіти України та за кордону, працівники органів державної влади, співробітники дипломатичних установ, члени громадських організацій і спілок, представники українських громад за кордоном.

За довідковою інформацією просимо звертатись за електронною адресою: sshdir2020@gmail.com