2023-09-05

Проєкти:   НАДІЙНИЙ ТИЛ

ВГО Союз Українок та Фундація Try Trąby передали медичну допомогу Володимирському територіальному медичному об'єднанню   

У рамках дружньої та надійної співпраці з польськими благодійниками з Фундації «Try Trąby» Голова ВГО Союз Українок Ористлава Сидорчук з заступницею Вірою Чайківською-Тарликовою та представник фундації Мирослав Ковальчик передали гуманітарну допомогу медичного призначення, а саме колісні крісла, для підопічних КП «Володимирське територіальне медичне об'єднання».   

Заступник голови Володимирської районної державної адміністрації Ірина Ліщук вручила Подяки від імені начальника районної адміністрації Юрія Лобача та голови районної ради Віктора Хиця.

Війна забрала життя та поранила багатьох українців. Тож сьогодні в соціумі важливо втілювати норми безбар'єрності, створювати рівні можливості та вчити молоде покоління толерантній комунікації. Пам’ятаймо, що такі слова, як «інвалід», «особлива людина», «неповноцінна», «неповносправна» неприйнятні. Коректна форма – «людина з інвалідністю», «людина з порушенням рухової функції» або «людина з фізичними / ментальними порушеннями».   

Водночас Ористлава Сидорчук відвідала та передала колісні крісла в Терапевтичне відділення ( керівник - Вячеслава Цибах), що знаходиться в Устилузькій громаді. 

«Підтримати, допомогти, співчувати, співпереживати – це основа нашої людяності. Сьогодні ми повинні бути єдині в створенні дружнього простору, відстоювати рівність у всіх сферах життя для всіх, незалежно від фізичного стану особистості. Несприйняття, осуд, насмішки, образи – цього не повинно бути в нашому суспільстві. Ми повинні дотримуватися принципів інклюзії, вчитися толерантної комунікації, допомогти людям з інвалідністю подолати бар’єр до активного життя, відкрити їхній унікальний потенціал, таким чином крок за кроком будувати безбар’єрне та відкрите суспільство», – відзначила Голова ВГО Союз Українок Ористлава Сидорчук