2023-07-10

У ВГО Союз Українок закріпили партнерство Угодою

Всеукраїнська громадська організація Союз Українок та Союз Українок Естонії підписали Угоду про співпрацю. Подія відбулась у рамках святкування 25-річного ювілею Союзу Українок в Естонії.

Організація входить до складу Конгресу українців Естонії, є членом Світової федерації українських жіночих організацій. Союз українок Естонії була створена активними українками з метою обʼєднання українок Естонії, сприяння інтеграції в естонське суспільство та збереження української культури, мови та своєї ідентичності. Сьогодні союзянки Естонії також активно допомагають Україні, ЗСУ, потерпілим, українцям, які вимушені були покинути свої домівки. 

“Наша згуртованість та співпраця допоможе підтримати якомога більше українців в Естонії та Україні. Такий тісний звʼязок, особливо у важкі воєнні часи, сприятиме ефективному розвитку наших організацій та успішній реалізації благодійних проєктів. Дякуємо Союзу Українок  Естонії за працю на благо українського народу в Україні та поза її межами“, - прокоментувала Голова ВГО Союз Українок Ористлава Сидорчук.