2024-01-25

Проєкти:   НАДІЙНИЙ ТИЛ

Союзянки виготовили для військових дві сотні окопних свічок

Союзянки Володимирської міської організації Союз Українок виготовили для бійців місцевих військових частин майже дві сотні окопних свічок. За ініціативи голови осередку Лариси Лучинець посестри зібралися у світлиці та упродовж двох днів наполегливо працювали задля допомоги воїнам.  

Матеріали союзянки збирали власноруч. Хтось приніс картон, інші – металеві баночки, чайники, а воском забезпечили з собору Різдва Христового, зібравши майже два мішки огарків-свічок.

На добру справу володимирських союзянок благословив архієпископ Володимирський і Нововолинський Матфей, який також організував добровільну пожертву для захисників. Прихожани Свято-Василівської церкви зібрали необхідні речі й продукти, а також 7700 гривень та п’ять євро, і продовжують це робити. Учні 1 класу ліцею № 2 також зібрали для військових декілька коробок з потрібними речами.

Членкині Володимирської міської організації Союз Українок через військового капелана Ігоря Бігуна на Різдвяні свята разом зі свічками передали воїнам смаколики. А союзянка Наталія Лящук зв’язала для захисників шкарпетки.

Про таку добру справу союзянок написало Володимирське видання «Слово правди».