Проєкт з відновлення роботи дитячого освітнього закладу для дітей сиріт

ВГО Союз Українок спільно з партнерами польською організацією Fundacja Try Trąby реалізували проєкт з відновлення роботи дитячого освітнього закладу для дітей сиріт, що на Чернігівщині.

«Дитячий освітній заклад для дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування на початку війни був окупований, у ньому "проживали" російські загарбники. Знищене майно, але, дякуючи Богу, врятовані діти. Увесь цей час діти перебували в Польщі. Дякуємо сусідам за піклування про українських дітей», – відзначила голова ВГО Союз Українок Ористлава Сидорчук, яка особисто опікувалася дитячим закладом.

Як відзначив директор закладу: «Діти дуже прагнули до України, хоч в Польщі їх добре приймали та піклувались».

Увесь цей час керівництво закладу піклувалось про покращення умов та клопотали про дозвіл на повернення дітей. Спільно з директором Юрієм Ковбаско було визначено потреби закладу: меблі, постіль, фарби для ремонту тощо. За допомогою у відновленні закладу пані Ористлава звернулась до надійних партнерів Fundacja Try Trąby, Ігнаци Дембінського та Мацей Радзивілла.

Організацією Fundacja Try Trąby було забезпечено потребу закладу в повному обсязі, а також закуплено дітям білети до України.

«"ДІТИ ВДОМА! Дякуємо за допомогу!". Таке ранкове повідомлення з Чернігівщини розчулило. Радіємо спільно з партнерами, що вдалось допомогти», – прокоментувала пані Ористлава.