Почути Полтавщину: у рамках проєкту ВГО Союз Українок «ПРОосвіторія» відбулась культурна подія «Традиції Полтавщини: живі образи»

25 серпня з нагоди Дня Незалежності України в рамках проєкту ВГО Союз Українок «ПРОосвіторія» за підтримки НУ «Львівська політехніка» відбулася культурна подія «Традиції Полтавщини: живі образи», де гості змогли почути Полтавщину та ще й побачити образи полтавчан столітньої давнини.

Відвідувачі були вражені виконанням групи народного співу вокально-хорової студії "Домінус" автентичних пісень Полтавщини. Керівницею колективу є Аліна Зінченко.

Також ознайомилися з портретами українців у автентичному одязі Полтавського регіону на фотовиставці Анни Сенік «Традиції Полтавщини: живі образи».

Навчитися вишивати можна було на лекції та майстер-класі «Елементи Полтавської вишивки.Техніки та символи вишивки» від художниці, дизайнерки етноодягу Тетяни Знак. 

Учасників програми відзначено Подякою ВГО Союз Українок.

“Раді вітати молодих артистів у Львові та дякуємо за творчість, за збереження народного співу та поширення пісенної культури не лише в Україні, а й у світі. Зичимо процвітання колективу та наснаги керівнику - Аліні Зінченко. Дякую нашій чудовій колезі, кандидату економічних наук, доценту Полтавського університету економіки та торгівлі, союзянці, керівниці проєкту “ПРОосвіторія” Яніні Барибіній за організацію та проведення культурної події та подаровані неймовірні емоції. Культурна спадщина є багатством українського народу, надбанням та проявом ідентичності. Це те, за що воюють наші Воїни, а ми зобов'язані зберегти та передати наступним поколінням. Дякую усім, хто відвідав культурну подію та дякую за підтримку керівництву НУ «Львівська політехніка» та директору Інституту Любомиру Пилипенко”, - відзначила Голова ВГО Союз Українок Ористлава Сидорчук.