2023-10-13

«Об’єднані любов’ю до України – для її перемоги та відновлення!»

14-17 жовтня 2023 року в Польщі відбудеться XII Конґрес Світової Федерації Українських Жіночих Організацій (СФУЖО) «Об’єднані любов’ю до України – для її перемоги та відновлення!» з нагоди 75-річчя організації, у якому візьмуть участь союзянки та Провід ВГО Союз Українок.

Світова Федерація Українських Жіночих Організацій (СФУЖО) об’єднує 27 організацій із 17 країн на чотирьох континентах. Місія організації – об'єднувати українські жіночі організації в діаспорі, забезпечуючи платформу для діалогу, налагодження зв'язків та ресурсів, служити координаційним органом для підтримки гідності, цілісності та рівності жінок в Україні та в діаспорі, підтримки дотримання міжнародних стандартів прав людини, популяризації української мови та культури, сприяння інтелектуальному, соціальному та економічному розвитку жінок у всьому світі.

У рамках XII Конґресу пройдуть панельні дискусії «СФУЖО: 75 років єднання
українського жіноцтва та міжнародної адвокації українських інтересів» і «Українка у світі: героїзм, волонтерство, стійкість». 

Також відбудуться круглі столи на теми: «Співпраця з партнерами як запорука спільного успіху», «Деколонізація в різних сферах», «Новітня хвиля українських жінок-переселенців з України в діаспорі – виклики та шляхи їхнього подолання», «Дорожня карта СФУЖО на майбутнє». 

Голова Всеукраїнської громадської організації Союз Українок Ористлава Сидорчук візьме участь у круглому столі «Співпраця з партнерами як запорука спільного успіху» та розповість про партнерство ВГО Союз Українок з СФУЖО та спільні досягнення.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ