2024-05-20

Проєкти:   НАДІЙНИЙ ТИЛ

Надійне партнерство й допомога людям

Нещодавно партнери ВГО Союз Українок, польська громадська організація Fundacja Try Trąby, доставили гуманітарну допомогу в прифронтове місто Запоріжжя. 

Союзянки з початку повномасштабного вторгнення співпрацюють з волонтерами Ignacy Dembinsk, Maciej Radziwill , Mirek Kowalczyk, які приїздять з гуманітарною допомогою в різні міста країни.

 

Цього разу польських друзів зустріла голова Запорізького відділу Союзу Українок Оксана Яценко. Важливі пакунки було передано в БО Благодійний фонд "Таврійські зорі". А частину допомоги - до Благодійного фонду “АРТАК РАЗОМ ДО МРІЇ’’. Спільно з волонтерами Оксана Яценко навідала медичні заклади й мешканців прифронтового міста, щоб передати продуктові набори та речі першої необхідності. 

 

Також директор Благодійного фонду ‘’Таврійські зорі’’ Олександр Солом’яний доставив вантаж нашим захисникам на передову. ВГО Союз Українок налагодила ефективну та надійну роботу з волонтерськими організаціями, що дає можливість допомогти людям з різних міст країни та військовим. 

 

Окрім цього, у Львові відбулась зустріч голови ВГО Союз Українок Ористлави Сидорчук та директора фонду Олександра Солом’яного, під час якої очільники обговорили подальшу співпрацю об’єднань та разом намітили плани спільної діяльності.   

Дякуємо польським друзям, волонтерам і союзянкам за те, що тримаєте надійний тил! Завдяки спільній роботі наші військові відчувають підтримку та турботу!