2024-04-09

Проєкти:   НАДІЙНИЙ ТИЛ

Чернівецький відділ Союзу Українок передав дрони військовим

Чернівецький відділ Союз Українок передав дрони військовим на фронт. 

Збір коштів на потреби захисників було ініційовано головою відділу Оленою Пономаренко та союзянками в рамках проведення мистецької благодійної імпрези «Всесвітній день поезії».  

Учасники поетичного заходу зробили добровільний фінансовий внесок для придбання дронів, які дуже потрібні бійцям на фронті.

Безпілотники відправлено 107 бригаді Чернівеччини-Буковини та бійцям Національної гвардії України. 

Відзначимо, що у рамках імпрези відбувся аукціон, де присутні придбали витвори мистецтва й таким чином долучитися до збору коштів на дрони. Це такі лоти, як картина відомого художника Анатолія Житарюка, ікона Божої Матері, вишита союзянкою Валентиною Бондар (заслужена журналістка України), рідкісна тайстра (гуцульська торбина, яку носять через плече) родинної колекції членкині, відомої письменниці Віри Китайгородської, рушник під склом (йому понад 150 років) від союзянки Наталії Ютиш, картина «Гортензія під дощем» ліцеїстки 7 класу Чернівецького ліцею №3.

«Ми не можемо стояти осторонь і не допомагати військовим. Це наш обов’язок і відповідальність перед захисниками, захисницями, які сьогодні на передовій  захищають цілісність нашої країни, перед світлими героями України, які вже на небесах, перед нашими дітьми, внуками, перед майбутнім поколінням. І ми, українки, у всі віки боролись і боремось за незалежність, адже безмежно любимо свою землю, свою Батьківщину, свою незалежну Україну», – відзначила голова Чернівецького відділу Союзу Українок Олена Пономаренко.