Наша організація, яка, як і Українська революція 1917-1921-их років, відзначає своє 100-річчя, звертається до всіх українців незалежно від походження, віросповідання чи віку.

Не один раз Україна здобувала незалежність, проте втримати її заважали політичний максималізм, заздрість і зрада. Сьогодні знову маємо шанс іти своїм шляхом і стати успішною країною у світовому співтоваристві, країною з чітким європейським вектором.

Впродовж п’яти років у важкій боротьбі як із зовнішнім ворогом, так і з внутрішньою п’ятою колоною, Україна на чолі з Президентом Петром Порошенком стала на безкомпромісний шлях у бік Європи та НАТО, проголосивши гасло «Геть від Москви!». Позитивні зміни, які розпочалися в Україні, надихають нас оптимізмом і дають шанс у 2019 році закріпитися, стати переломними і незворотними. Найближче п’ятиріччя має знаменувати розвиток економіки й розквіт усіх галузей народного господарства. Зваживши і усвідомивши помилки української історії 1918-1919-х років, коли ми могли створити міцну країну, та в силу різних обставин не використали сповна історичний момент і знехтували важливим шансом, не сміємо нині злегковажити доленосним вибором, визначеним нам непростим і буремним сьогоденням!

Закликаємо Вас підтримати кандидатуру Петра Порошенка на наступну президентську каденцію, бо саме він здатен утвердити і втримати цей міцний форпост українського дому в національно-державному вимірі. Обираючи невдовзі Президента України, пам’ятаймо, що ми обираємо для себе передусім мудрого керманича і успішного заступника України у світі, з яким пов’язуємо наші сподівання на здобуття перемоги над одвічним ворогом та встановлення миру і гармонійного державного ладу, надії на кращу долю наших дітей і прийдешніх поколінь.

Реальні справи епохальної ваги, міцна державницька позиція, непосильна праця на  повернення Києву статусу релігійного центру, авторитет у світі – засадничі принципи Президентської платформи нинішнього очільника держави – Петра Порошенка, помножені на його особистий хист, досвід і політичну далекоглядність. Мусимо втримати цей обраний курс на Європу, мусимо продовжити шлях реформ у всіх державних сферах, мусимо підтримати нашого Президента у рішучості здолати ворога та зупинити вбивчу агресію вступом України до НАТО! Мусимо бути консолідованими і мудрими у своєму виборі! Кажучи Франковими словами: «Кожний думай, що на тобі міліонів стан стоїть»!

Слава Україні!

 

 

Прийнято Всеукраїнською Координаційною Радою

ВГО Союз Українок.