Світова Федерація Українських Жіночих Організацій, що була заснована в 1948 році у Філадельфії в США, до складу якої входять 29 жіночих організацій із 18 країн на чотирьох континентах об’єднує культурну, соціальну, пропагандистсько – політичну діяльність українських громад у всьому світі.  СФУЖОНаша місія полягає в тому, щоб гарантувати та мобілізувати колективний голос українських жінок у всьому світі, для того, щоб продовжити впливати на позитивні зміни в ключових сферах життя суспільства: 

   Політична підтримка, розширення прав і можливостей українських жінок на всіх рівнях влади

   Підтримка  ратифікації міжнародних стандартів у галузі прав людини та активна підтрика боротьби з торгівлею людьми

•  Допомога та підтримка українських жінок та їх сімей в критичні моменти еміграції та поселення в емігрантських громадах по всьому світу

   Вимога рівних освітніх можливостей та справедливої оплати праці

   Забезпечення свободи збереження культурних, мовних та віросповідальних традицій  

   Спрямування наших зусиль на підтримку розвитку в сучасній незалежній Україні стабільної демократії. 

СФУЖО шляхом активної співпраці з організаціями-членами Федерації досягає своїх цілей- покращення життя українських жінок та їх сімей в Україні та в діаспорі. 

СФУЖО забезпечує українським жінкам доступ до міжнародної арени для відкритого обміну ідеями, досвідом та креативними рішеннями, та демонструє солідарність в часи політичної нестабільності. 

СФУЖО пишається своєю діяльною і активною присутністю в Організації Об’єднаних Націй, в якості неурядової організації з консультативним статусом при ООН/ЕКОСОР (1993), акредитацією при ДОІ ООН (UNDP 1990), а також як член Комітету НДО (комітет Громадських організації з питань ЮНІСЕФ (1997).

ЧОМУ ВАЖЛИВО ПІДТРИМУВАТИ СФУЖО?

Українські жінки добре розуміють унікальний і складний комплекс проблем, притаманних нашій історії і культурній спадщині.  В цей час політичної кризи в Україні, українські жінки діаспори проявляють солідарність з жінками України, які живуть у постійному напруженні за безпеку своїх сімей та потребують нашої підтримки більше, ніж будь-коли раніше.  Ваші пожертви сприяють нашІй діяльності серед українських громад світу та гарантують, що впевнений голос українських жінок зможе впливати на формування справедливого та демократичного майбутнього України.

Запрошуємо відвідати нашу веб-сторінку (www.wfuwo.org) і сторінку у Facebook для ознайомлення з інформацією про нашу діяльність та конкретними проектами, які ви або ваша організація можете спонсорувати, заохочуємо вас звертатися за додатковими інформаціями.  Приєднуйтесь до діяльності СФУЖО, яка об’єднує українських жінок через океани і кордони, щоб забезпечити безпечне і щасливе майбутнє для прийдешніх поколінь.  Ваші пожертви можна висилати на нижче подану адресу СФУЖО. 

Ми заздалегідь вдячні за Вашу фінансову та моральну підтримку, яка дасть нам можливість і надалі продовжувати нашу працю в цих важливих напрямках.

W F U W O

2118 A Bloor St. West, Suite 205

Toronto, Ontario

M6S 1M8

Canada

416-546-2491