До 1 грудня всі пенсіонери, які мешкали в зоні АТО чи в Криму, мають оформити довідку про статус внутрішньо переміщеної особи, щоб отримувати пенсію від Української держави.

pensioneryДля цього ці громадяни повинні звернутися до управлінь соціальної політики за новим місцем проживання. Натомість незрозумілою залишається доля самотніх літніх хворих людей, які не можуть фізично виїхати із зони АТО і які вже по кілька місяців не отримують ніяких коштів.

Люди вмирають від голоду. «Всі пенсії, всі соціальні виплати, всі пільги нараховуються для кожної людини. Заберуться геть з території Донецька й Луганська російські терористи, ми невідкладно повернемо контроль над територіями й виплатимо персонально кожній людині ту пільгу, на яку вона має право», – заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. А чи буде кому їх повертати після вчиненого урядом України голодомору?

Так звана “турбота за безпеку” – крокодилові сльози. У чорнобильців та військових пенсіонерів, що залишилися на окупованій території, яким уряд продовжує виплачувати пенсії, ніхто їх не відбирає.

Населення Донеччини вимушено звернутися до Міжнародного суду зі скаргою на Уряд України.

Голова Донецького відділу СУ Людмила Огнева