З метою збереження українських цінностей у молоді та підтримки у них українського духу при бібліотеці селища Яблунів бібліотекарі Марія Костюк та Ганна Васкул відкрили школу шляхетних українок. Вищезгадана школа є невід’ємною частиною громадської організації Союзу українок.

Школа шляхетних українок у Яблонові (2)

Рушійною силою утвердження нації є збереження і підтримка культури, традицій та духовності, яку нам, українцям, передали наші попередні покоління. Адже кожна ідеологія побудована на творчості минувшини, а доповнюється досягненнями сучасності.

Основним завданням кожного із нас є виховання національної ідеї в підростаючого покоління та розвиток національної культури. Адже саме патріотизм є тим універсальним ключем, який відкриває національний дух і серце кожного справжнього українця. Так, саме справжнього. Бо, як показали теперішні складні обставини у нашій державі, саме справжні, патріотично настроєні українці стали на захист цілісності нашої України.

На одному із засідань учні школи шляхетних українок були урочисто прийняті у союзянки. Кожній новоспеченій союзянці було вручено емблему Союзу українок як нагрудний знак.

Надіємось, що спільними зусиллями ми не тільки збережемо національний дух українців, а й піднімемо його до найвищого рівня.

Завідуюча бібліотекою селища Яблунів, голова Яблунівської міської управи Союзу українок (Івано-Франківська область, Косівський район) Марія Костюк.

Школа шляхетних українок у Яблонові (1)

Школа шляхетних українок у Яблонові (3)

Школа шляхетних українок у Яблонові (4)

Школа шляхетних українок у Яблонові (5)