Події на сході та півдні України продовжують шокувати нас щодня. Тривожні повідомлення про мітинги, заворушеня, штурми та звільнення приміщень, жахаюча статистика людських втрат не можуть залишити байдужим жодного українця. 

Найважче усвідомлювати те, що у цьому пеклі на землі зараз живуть сотні наших союзянок, яких ми знаємо, поважаємо і любимо.

Сьогодні на поштову скриньку Союзу  Українок надійшов лист, яким хочемо полілитись з усіми Вами:

Шановні Посестри, про події на Донеччині тут: http://novosti.dn.ua/ http://ngo.donetsk.ua/ Перший сайт – державний Другий сайт – патріотичних сил Добасу (ngo – неполітичні громадськi організації)

Просимо згадувати нас у молитвах.

Голова Донецького відділу СУ Л.Огнева.

Тримайтеся, Рідні!

Наші щоденні молитви з Вами.

Віримо у перемогу українського народу  над зовнішнім і внутрішнім ворогом!

Близько 300 донеччан створили "Ланцюг єдності". Вони вийли на центральну вулицю з національною символікою, співали гімн і вигукували "Україна єдина!", "Донецьк - це Україна!", "Слава Україні!". Людей не залякала навіть колона машин з проросійськими активістами, які намагались ображати й погрожувати учасинкам акції.

Близько 300 донеччан створили “Ланцюг єдності”. Вони вийли на центральну вулицю з національною символікою, співали гімн і вигукували “Україна єдина!”, “Донецьк – це Україна!”, “Слава Україні!”. Людей не залякала навіть колона машин з проросійськими активістами, які намагались ображати й погрожувати учасинкам акції.

Пишаємось Вами!