Нещодавно членкиня Союзу Українок ім. Атени Пашко із міста Випані, Нью Джерсі, США –  Ольга Марин перебувала  в Україні із сумного приводу – втрати батька. Висловлюємо їй щирі співчуття.

IMG_20140313_150047Незважаючи на особисті обставини, вона разом  із чоловіком Джоном Марином та головою ВГО Союз  Українок Ореславою Хомик відвідала  Київ, де із смутком і скорботою віддали шану і запалили свічку пам’яті «Небесній сотні» на Євромайдані.

IMG_20140313_143938

ВГО Союз Українок сердечно дякує  родині Марин. Також дякує  голові СУ ім. Атени Пашко та усім союзянкам цієї організації. Щира вдячність о. Романові Мірчуку -  Випані, Нью Джерсі, о. Леонідові Малкову та парафіянам церкви Св. Івана Христителя – Ньюарк та усім добрим  людям, які організували, купили, та передали  десятки велетенських пакунків із теплим одягом, ковдрами, грілками та іншими речами на Євромайдан для людей, які у тріскучі морози відстоювали, незважаючи на небезпеку,  право на краще майбутнє усього українського народу.

У тяжкі часи випробувань з нами на постійному зв’язку були голова СФУЖО – Орися Сушко та адміністративний секретар СФУЖО – Мирослава Маличок, голова Союзу Українок Америки – Маріанна Заяць та перша заступниця голови СУА, голова видавничого комітету – Уляна Мусій Зінич, голова ОУЖ Великої Британії – Марія Фінів,  голова  СУ Австралії – Галина Кас’ян  і  голова СУ Скандинавії – Зоряна Кікцьо.

DSC_4837

Пресові повідомлення, моральна та матеріальна підтримка  додавали усім нам сили духу,  відчуття єднання з українцями усього світу та віру у Перемогу.

Ще раз сердечно дякуємо усім Добродіям, які підтримували союзянок України у їх щоденній праці задля перемоги демократії у нашій державі!

Слава Україні! Героям Слава!